Home / Clash Royale / Clash Royale Yeni Güncelleme! (30/11/16)

Clash Royale Yeni Güncelleme! (30/11/16)

updatec

YENİ DENGELEME BURADA! (30/11)

Clash Royale’daki kart dengelemesiyle ilgili tutumumuz, oyun testinin ve istatistiklerin incelenmesiyle netlik kazanmaktadır. Özellikle kart kullanım oranlarına ve kazanma oranlarına bakıyoruz. Oyunu ince ayarlar yaparak ve olabildiğince eğlenceli kılmak için aylık dengeleme değişiklikleri yapacağız.

Bu denge değişikliklerinde Mega Dalkavuğu yumuşatıp İksir Toplayıcıyı eski görkemine kavuşturuyor ve daha fazlasını yapıyoruz!

Mega Dalkavuk: Hasarı %6 düşürüldü, Vuruş Hızı 1,3’ten 1,4’e düşürüldü

  • En sık ve mücadelelerde kullanılan kartlardan olan Mega Dalkavuğun daha fazla ilgiye ihtiyacı vardı. Savunmada çok değerli olduğu ve neredeyse her türlü desteye uyduğu için hasarını azaltıp daha az tercih edilen bir seçenek haline getirmeye çalıştık.

İksir Toplayıcı: Üretim Hızı 9,5 saniyeden 8,5 saniyeye çıkarıldı, Ömrü 80 saniyeden 70 saniyeye düşürüldü

  • Son değişikliğimizde orta yolu bulmak için İksir Toplayıcıyı fazla kullanılan bir karttan daha az kullanılan bir kart haline getirdik! Üretim Hızını artırıp Ömrünü azaltarak yatırımınızı daha hızlı almanızı ve daha ödüllendirici bir kart olmasını sağlarken riskini azaltmadık.

Zehir: Hasarı %10 artırıldı

  • Yavaşlık etkisini azalttıktan sonra, Zehrin, özellikle Alev Topunun destede yer bulması için, diğer büyülerle boy ölçüşmesini hasarını artırarak sağladık.

Mezar Taşı: Yeniden Doğma Hızı 2,5 saniyeden 2,9 saniyeye düşürüldü

  • Mezar Taşı en çok kullanılan bina olduğu için biraz sakinleştirmeye çalıştık. Yeniden Doğma Hızını azaltarak İskeletleri yavaşlatıp Ömrünü 2 azaltmış olacağız.

Lav Tazısı: Lav Köpeği İsabet Puanı %1 düşürüldü

  • Bunu belli bir seviyedeki Lav Köpeklerine karşı Taç Kuleleri ile tutarsız iletişimi düzeltmek için yaptık.

Arenada görüşürüz,

Clash Royale Ekibi

Hakkında lochness

Bunları gördünüz mü

200x200

Denge Değişiklikleri Geliyor (3/5)

Clash Royale resmi guncelleme notlaridir. Not: Bu değişiklikler henüz yayınlanmamıştır! 3 Mayıs’ta eklenecektir. Bu denge …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super